Forum

Preporučite nam vašu turu po Srbiji

palcica
11.05.2017 u 14:49
Krstarenje Dunavom Priroda Djerdapa je fenomenalna, a moze da se obidje i Rajkova pecina i Lepenski vir. Istocna Srbija je prelepa
avanturista83bg
14.08.2017 u 10:05
Rajacke pimnice...
pipidugacarapa
25.08.2017 u 16:38
U poslednje vreme se cesto promovisu salasi u Vojvodini. Verujem da je to idealan odmor za porodice sa malom decom, ali i za one koji zele da pobegnu od gradske buke i haosa
palcica
07.09.2017 u 11:20
Salasi su prilicno prevazidjeni i izvikani Sad su atraktivna mala etno naselja gde posetioci mogu da ucestvuju sa domacinima u pravljenju rakije, berbi malina i svim ostalim poslovima u okviru kompleksa..
civil
18.09.2017 u 10:53
Prolom banja je idealna za mini odmor. Pored bazena i drugih propratnih sadržaja same banje, možete videti i kulturno istorijske spomenike a isto tako možete uživati i u prirodnim lepotama..
makimakichan
25.10.2017 u 15:26
Mi smo prvi put ove godine za prvi maj odlucili da budemo u Beogradu i moram da priznam da smo se zaista lepo proveli. Mislim da treba da dodate jos dosta na karti za Beograd....zaista je grad koji za svakoga ima ponesto...

Hej bas mi je drago da cujem to, jeste, ljudi cesto potcenjuju Beograd kao dobru turisticku destinaciju. E pa imam par saveta za vas, muzeji i galerije, pozorista i klubovi - sve to u Beogradu moze da oplemeni posetu. Mozda je malo guzva u Begradu, ali je uvek dobar provod... Takodje imamo i oazu u sred betona, nasu divnu adu Ciganliju... Tako da leti ako dolazite to je prava uzivancija, ima i sportskih centara i plivalista i staza za voznju bicikala, terene za basket i drugo. Cak postoje i jeftini stanovi za izdavanje, ako ste tanki sa keshom, a sa drustvom bi isli podelite troskove iznajmljivanja stana i mirni ste! To rade moji drugari iz Bosne kad dolaze stalno.
rakoc
11.11.2017 u 13:27
Slazem se da je Beograd za svaku preporuku kada je u pitanju dobra zabava. Ukoliko ponovo dodjete u Beograd svakako pogledajte ponudu apartmana. Kosta mnogo manje od hotela a sigurno pruza mnogo veci komfor.