Forum

pitanje

nenadsirmium
16.08.2011 u 07:57
Zašto mi se briše adresa iz osnovnih podataka kad snimim podatke?
superodmor
16.08.2011 u 13:43
Poštovani,

vaša adresa stoji u vašim podacima ali se ne objavljuje na sajtu iz sigurnosnih razloga.
aleklon
19.08.2011 u 19:42
da li smem da skinem neku sliku sa interneta i da konkurisem sa njom i da li i kako proveravate autore fotografija? primetio sam i da se uveliko koristi photoshop. po meni je ovaj konkurs pun rupa i nije mi jasno kako funkcionise glasanje.

molio bih za odgovore,

hvala unapred.
superodmor
19.08.2011 u 21:07
Postovani

na sledecem linku mozete pogledati izvod iz pravila foto konkursa.

Vas

SuperOdmor.rs
marija26
22.08.2011 u 15:42
Sinoc smo oko 23h suprug i ja poslali slike za konkurs.Zasto nema ni jedne?
marija26
22.08.2011 u 17:38
Nasla sam ih.Hvala!
medadaca
28.08.2011 u 18:21
Interesuje me zasto se za slike moze glasati samo preko fejsbuka? Znaci da samo ko ima profil moze da glasa, a ko ne zeli da ga otvori, jer je protiv njega, ne moze ni jedan jedini glas da ostavi za sliku postavljenu na vasem saju. Ne razumem zasto je tako?
nesabibic
31.08.2011 u 14:44
Pet puta pokusavam da ubacim slike za fotokonkurs i ucitavanje trae i traje.... tako da nisam mogao da posaljem ni jednu sliku !
Slika je JPEG, manja od 8 MB i sve kako pise ali nece !? Zasto?
Jel u redu vas server?
dali
31.08.2011 u 22:15
Interesuje me zasto se za slike moze glasati samo preko fejsbuka? Znaci da samo ko ima profil moze da glasa, a ko ne zeli da ga otvori, jer je protiv njega, ne moze ni jedan jedini glas da ostavi za sliku postavljenu na vasem saju. Ne razumem zasto je tako?

Takodje, imam isto pitanje.
Zasto se kada zelim da dam svoj glas nekoj fotografiji otvara prozor da se prijavim na fb? Nemam fb, niste naveli da je to samo za korisnike ove mreze, s obzirom da je kada sam prosli put glasala bilo dovoljno kliknuti na srce. Nije ni u redu da se uopste daje kao opcija fb, to znaci da neko ko je postavio fotografiju i ima 1000 prijatelja na fb moze putem mreze da im kaze da kliknu i daju svoj glas. Prava stvar je kad se glasa bez ucesca bilo koje drustvene mreze i kada ucestvuju samo korisnici i ovog sajta.
nesabibic
01.09.2011 u 15:12
Pet puta pokusavam da ubacim slike za fotokonkurs i ucitavanje trae i traje.... tako da nisam mogao da posaljem ni jednu sliku !
Slika je JPEG, manja od 8 MB i sve kako pise ali nece !? Zasto?
Jel u redu vas server?

Ja ni danas ne mogu da ubacim slike? Juce cak nisam ni mogao da se ulogujem jer ''nisam registrovan''?!
(a poslao sam pitanje na forum i stavio avatar).
nesabibic
01.09.2011 u 19:05
Onu jednu sto sam hteo nije hteo da prihvati i ako je u JPG formatu?! a ostale jeste, tako da sam nekako resio problem

Sad mi na profilu pise poruke: 2 , a ne znam kako da vidim koje su poruke?
medadaca
01.09.2011 u 20:31

Zasto se kada zelim da dam svoj glas nekoj fotografiji otvara prozor da se prijavim na fb? Nemam fb, niste naveli da je to samo za korisnike ove mreze, s obzirom da je kada sam prosli put glasala bilo dovoljno kliknuti na srce. Nije ni u redu da se uopste daje kao opcija fb, to znaci da neko ko je postavio fotografiju i ima 1000 prijatelja na fb moze putem mreze da im kaze da kliknu i daju svoj glas. Prava stvar je kad se glasa bez ucesca bilo koje drustvene mreze i kada ucestvuju samo korisnici i ovog sajta.

Naravno nece nam ni odgovoriti administratori ovog sajta, posto im nije u interesu. Ne dobijaju ovde nagrade obicni smrtnici, vec prijatelji i rodjaci administratora ovog sajta... Ocigledno je malo postenih ljudi.
dali
01.09.2011 u 22:44

Naravno nece nam ni odgovoriti administratori ovog sajta, posto im nije u interesu. Ne dobijaju ovde nagrade obicni smrtnici, vec
prijatelji i rodjaci administratora ovog sajta... Ocigledno je malo postenih ljudi.

Evo da kazem nije to, ja obican smrtnik" osvojila sam prvo mesto za Novu Godinu, ali i tada mi se nije dopalo sto je postojala mogucnost glasanja preko fb, to je automatski znacilo da ljudi glasaju za svog prijatelja a ne za fotografiju. Eto imala sam srece, ne najvise glasova ali medju prvima i dobila sam prvo mesto.. a nemam fb, znaci realno je, nisu to stancovali moji prijatelji.. zato sam se ovaj put iznenadila kada nisam ucesnik foto konkursa ali zelim da glasam za nekoliko fotografija nisam u mogucnosti jer nemam fb. Nadam se da ce nam ipak neko dati odgovor tj. vratiti "srculenca" na koja je dovoljno kliknuti.
ivan_ko
02.09.2011 u 10:10
Postovani,
Zanima me da li treba da prodje 24h od registracije da bih mogao da postavim svoje slike na Foto-konkurs?
Malopre sam se registrovao i ne vidim gde treba da kliknem za upload fotografija..
Hvala unapred, konkurs je super i fotografije su fenomenalne, svaka cast svima na mastovitosti !
superodmor
02.09.2011 u 11:22
Nakon registracije možete odmah da postavljate svoje fotografije.
Pravila učestvovanja možete pogledati ovde.
ivan_ko
02.09.2011 u 11:29
snasao sam se,hvala na pomoci!
freeart
24.09.2011 u 16:34
Kako da postavim slike na sajt?
antonetana
25.09.2011 u 14:45
Moras prvo da se registrujes na sajtu, pa kad se registrujes onda mozes u delu gde je foto konkurs (onaj zuti box) da postavis svoje fotke. Nadam se da sam pomogla
korad
02.10.2011 u 11:02
Pozdrav,ako mozete proveriti poslao sam 9 fotografija,imam pravo na jos jednu,sto mi vas servis na dozvoljava sa recima da sam vec poslao 10,ocekujem odgovor,s postovanjem pozdrav!
superodmor
03.10.2011 u 09:30
Postovani,

uvidom u vas nalog konstatovali smo da ste postavili 10 fotografija.
A ovo su nazivi vasih fotografija:

Zaovinsko jezero
Neddirajte mi mir!
Miris poljskog
Sumrak na Tamišu
Zajedno smo jači
I bi čudo
Ljuto polje
Jači od svega
Priroda i vasiona
Manastir Lelić