Forum

Koliko unapred planirate putovanje?

njuskica
12.01.2012 u 00:21
Prosle godine sam pocela da otplacujem more od februara,i bio je tako daaaleeekooo taj avgust.
Sada planiram da cu ici,ali one prave planove kao sto su jurenje destinacije,apartmani i ostalo pocecu tek od proleca
mikssi
27.01.2012 u 11:51
Ja vec u zimskim mesecima rezervisem i uplatim letovanje... Prvi put se dvoumim... Grcke mi je preko glave vise, Turska je odlicna zbog male dece... Za sada sam najblizi odluci da prvi put posetim Spaniju ovog leta...
palcica
25.02.2012 u 21:18
Ja sam se definitivno ove godine odlucila za Spaniju sto se tice letovanja, nasli smo dobre popuste na sajmu. A za novembar planiramo Rusiju, ali jos nismo nasli sta namodgovara..jel zna neko gde mozemo da nadjemo neke ponude..
civil
20.03.2012 u 10:37
Last minute i za par dana si vec na letovanju.... Sto kraće planiraš to je bolje....
zona_sumraka
30.08.2012 u 17:30
Mislim da su takva putovanja i najbolja, barem iz mog iskustva.
avanturista83bg
26.10.2012 u 09:32
Nema planiranja. u roku od par dana dogovoris sve i palis... Tako je ipak najbolje.. zar ne?
jagodicaa
06.12.2012 u 14:21
Nema planiranja. u roku od par dana dogovoris sve i palis... Tako je ipak najbolje.. zar ne?

U potpunosti se slazem. Kada sam u mogucnosti, par dana je sasvim dovoljno. Takva putovanja su mi najbolja!
palcica
04.07.2013 u 12:08
Mi smo ranije planirali po 6 meseci unapred, ali smo shvatili da je bolje sacekati, jer agencije su poslednjih godina pocele da izbacuje last minute koje se vise isplate od popusta za rane uplate...treba samo pratiti ponude
topholidaydestination
22.11.2013 u 01:10
Zavisno od destinacije, ali planiranje obilaska gradova minimum 10 dana po par sati. Srećom Guglove mape, navigacija, internet vodiči, elektronske rezervacije i sl. danas značajno olakšavaju planiranje, tako da ukoliko lepo uklopite, možete posetiti mnogo više destinacija za dve nedelje odmora...
zzpetra
03.10.2014 u 14:26
Imam puno planova za daleka putovanja, ali nikako da uhvatim vremena. Kada imam vremena, nisam u financijskoj mogućnosti i tako stalno Savjeti za putovanje što mogu dati su: nemojte nositi puno stvari u ogromnim torbama koje vas samo usporavaju, ponesite nešto minimalno i osnovno, jer idete se opustiti. Za zene vrijedi isto sto se tice kozmetike i kojekakvih prirucnih pomagala za uljepsavanje Dobro se raspitati kada su koji drzavni ili vjerski praznici u zemlji u koju idete. Vazno je znati neku osnovnu kulturu. Sto se tice smjestaja, bilo bi dobro rezervirati unaprijed. Bolje vecinu posla oko organizacije putovanja i odmora obaviti od kuce, jer biste si u protivnom mogli unistiti odmor. Lijep pozdrav!
joni
26.10.2014 u 20:14
Ineresuje me ima li neko iskusta sa agencijom globus tours?
pipidugacarapa
02.02.2015 u 11:00
Naravno, ako ranije planiras put, jeftinije ces proci. Ali, naravno sve zavisi od toga kad mozes da dobijes odmor...
pipidugacarapa
25.08.2017 u 16:52
Na vreme treba isplanirati put, proveriti destinaciju. A sto se tice pakovanja... brzinski... samo da otputujes
pipidugacarapa
06.09.2017 u 09:45
Neke agencije su vec izbacile svoje ponude za zimovanje. Mozda nije lose vec sada uplatiti neki povoljan smestaj
civil
18.09.2017 u 10:59
Ako se ranije uplati, može se i uštedeti.. Tako da treba iskoristiti popuste koje nude agencije