Forum

Učesnici o kvizu

pardija
08.01.2011 u 10:13
vidite i sam da se sve manje ljudu interesuju za vaš kviz ili ga uredite kako su vam neki igrači predlagali ili ga nemojte više organizovati ,ovo je smešno da neko rešava kviz za 3 - 4 minuta sa velikim procentom tačnosti, pa ljudi dali je to moguće.
cene
08.01.2011 u 10:27
potpuno podržavam RAPIRA jer činjenice govore da se sa svakim novim kolom ovog kviza pojavljuju sve bolji i bolji takmičari koji postižu ZAPANJUJUĆE rezultate.Mislio sam da ne može da se postignu bolji rezultati od rezultata u trećem kolu(pobednik je pročitao pitanje i da tačan odgovor za 3,2 sekunde po pitanju) ali pojavili su se ,posle GENIJALACA u 1. kolu,SUPERGENIJALACA u 2. kolu. MEGAGENIJALACA u 3. kolu.i sada ULTRA GIGA MEGAGENIJALACA u 4.kolu ,pa sada imamo situaciju da pobednik daje tačne odgovore za 1,2 sekunde( pa samo da pročitaš pitanje treba ti bar 5 sekundi).O čemu se ovde zapravo radi?Ili ti takmičari imaju već spremne odgovore na ta pitanja ,ili je sve ovo još jedna velika PREVARA(što ide na dušu ORGANIZATORA) ili u Srbiji postoje stvarni izuzetno pametni ljudi a mi o tome pojma nemamo.Pa dajte te ljude da svi vidimo koji su i kakvi su ,jer u situaciji u kojoj živimo ,samo ovakvi, izuzetno pametni i inteligentni ljudi,mogu da nas izvuču iz ovog beznađa u kome se nalazimo.Molim VLAST u Srbiji da posebnu pažnju obrati na ove ljude ,jer bi bilo glupo da OVAKVI TALENTOVANI ljudi svoje znanje i umeće,svoju pamet i inteligenciju daju nekoj drugoj zemlji.Oćekujem da će u sledećem kolu(ako ga i bude,posle ovakvih rezultata sumnjam) da se pojave takmičari koji će tačno odgovoriti na pitanja i pre nego što se ona pojave,jer mi smo zemlja NESLUĆENIH mogućnosti a talenti niču kod nas kao GLJIVE posle kiše.
cene
08.01.2011 u 11:03
zaboravio sam da vam postavim jedan matematički problem,pa evo koristim priliku da to sada uradim: ako je nekoj osobi potrebno najmanje 1 sekund da pročita pitanje(u principu nemoguće ,ja probao) i najmanje još 1 sekund da da bilo kakav odgovor na to isto pitanje, pa makar i netačan, za 150 pitanja je to 300 sekundi ili u minutima je to 5 minuta. A pobednica 4.kola je sve to postigla za 3 minuta i 50 sekundi.Šta reći a ne zaplakati
sasa84
20.04.2011 u 22:37
Nisam procitao sve strane u ovoj temi tako da ne znam da li je neko imao slican komentar...moje misljenje o sajtu je pozitivno i ima dosta korisnih informacija...ali mi nikad nece biti jasno evo ovaj poslednja akcija za besplatno letovanje gde ce se prvo pruziti sansa onom ko je platio najskuplji aranzman...zasto se recimo nije pruzila prilika onom ko je platio najjeftiniji aranzman da letuje umesto u kojekakvim studijima recimo u hotelu sa moze 4 zvezdice?