Forum

NIDRI - LEFKADA

nenat
23.10.2013 u 07:57
Ove godine letovali smo u Nidriju na Lefkadi. Iako nasumičan, pokazao se kao odličan izbor. Malo turističko naselje sa bogatom ponudom: od zabave na plaži do kulturno- istorijskih spomenika, od hrane i pića do suvenira i rent-a-car-a... Nalazi se na središnjem delu istočne obale ostrva ima dobre i česte autobuske i trajektne linije u raznim pravcima, a tu je i bogata ponuda jednodnevnih izleta brodom po ovom delu Egeja. Ovo je važno jer je plaža u samom mestu „ništa posebno“ u odnosu na plaže na zapadnoj obali koje spadaju u najlepše na Sredozemlju. Vila Akti u kojoj smo boravili je na samoj obali do koje se dolazi kroz baštu... Apartmani i higijena u njima za svaku pohvalu. Peškiri se menjaju na tri, a posteljina na pet dana. Svakog drugog dana apartmani se detaljno čiste.
irena_bg
14.03.2014 u 22:14
Pozdrav,putujem na Lefkadu 18.7 pa me zanima ako je neko bio u Christos studios u Nidriju ( nasla sam samo 3 slike jer postoji jos neki studio pod istim imenom,ovo je studio koji nudi agencija Rapsody travel),pa ako je neko bio u ovom smestaju neka napise nesto,bice mi od koristi..I naravno,zanima me kako se krece rent-a car na Lefkadi kao i izleti koji su u ponudi..Hvala
borboleta
26.03.2014 u 09:45
Za konkretni smestaj nisam upucena, ali znam da vecina vila u Nidriju je sasvim pristojna. Nisam cula da se iko zalio na smestaj. Uostalom, tamo ces samo prespavati tako da je najbitnije da je cisto, a lepote Lefkade ce ti staviti smestaj u drugi plan. Najcesci izleti su ti: pesacenje do vodopada na reci Dimisoara, krstarenje (na kom se obilazi Kefalonija-Faliraki, Itaka, Onazisovo ostrvo - Skorpios...), grcko vece, zatim mi smo imali obilazak ostrva kolima (od Lefkasa do Vasilikija) i slicno. Iskreno se ne secam cena rent-a-car, tamo smo sa vodicem sve sredili. Svakako ces se oduseviti Lefkadom. Pozdrav
civil
02.07.2014 u 10:35
Koje izlete preporucujete na Lefkadi?
pipidugacarapa
25.08.2014 u 12:26
Ovog septembra planiram da posetim Lefkadu. Zanima me da nije prevelika guzva, posto putujem sa detetom
pipidugacarapa
25.08.2014 u 12:26
Ovog septembra planiram da posetim Lefkadu. Zanima me da nije prevelika guzva, posto putujem sa detetom
holly
15.09.2014 u 10:45
Ne bi trebalo, pocela je skola... Javi nam utiske!
civil
07.08.2015 u 09:53
Koliko su udaljene najlepse plaze od Nidrija?