Forum

Na Krit sa decom da ili ne?

jovan82
10.03.2011 u 13:20
Da li bi neko mogao da mi pomogne oko izbora ostrva u Grckoj. Treba mi letovaliste koje kombinuje bezbedan porodicni odmor sa dvoje male dece a opet da je u blizini nekog mesta gde moze dobro da se provede. Razmisljao sam o Kritu?
draganst
20.04.2012 u 15:42
Da li bi neko mogao da mi pomogne oko izbora ostrva u Grckoj. Treba mi letovaliste koje kombinuje bezbedan porodicni odmor sa dvoje male dece a opet da je u blizini nekog mesta gde moze dobro da se provede. Razmisljao sam o Kritu?

Na skoro bilo koje naseljeno ostrvo da odes, imaces to sto trazis. Tu nema neke razlike sto se tice bezbednosti da li si na Kritu, Krfu, Lefkadi, Zakintosu...A sto se tice provoda, sve zavisi sta je za tebe dobar provod. Nekome je to odlazak u diskoteke, dok je drugima dobar provod uzivanje u lepoj prirodi ili na primer obilazak nekih istorijskih spomenika...
deki_2
03.05.2012 u 21:55
Prosle godine smo isli sa klincem od 2 godine i bilo nam je super. S obzirom da putujes avionom i nije neko cimanje sa prevozom, bili smo u Retimnu. Grad je super i plaza je odlicna. Nismo bas puno obilazili zbog klinca, ali smo par nekih glavnih stvari ipak uspeli da vidimo a i obidjemo dve - tri plaze. Jedino obrati paznju na vetric koji stalno pirka...vrlo brzo izgoris a da i ne primetis..i mislim da je bolje da ides u predsezoni ili krajem avgusta zbog dece...mi smo bili sredinom jula i bas je bilo toplo..Nadam se da sam pomogao.. Pozdrav
iizuzetan
18.07.2012 u 12:43
Ja sam već milion puta pisao da je Hanioti na Kasandri kao stvoren za porodice sa malom decom zbog igrica i decjeg provoda.

deki_2
19.07.2012 u 10:47
Ja sam već milion puta pisao da je Hanioti na Kasandri kao stvoren za porodice sa malom decom zbog igrica i decjeg provoda.

Ne znam sta da ti kazem, mi kad smo poslednji put bili na Halkidikiju u Pefkohoriju, gomila ljudi na plazi, jedni preko drugih, neverovatna guzva i bas mi se nije svidelo. Obisli smo i Hanioti, plaza je nikakva. Na Kritu su plaze dugacke, siroke, more je extra, nema onolike dreke, a i kao sto sam vec rekao avionom (ko je u mogucnosti) brzo se stize. Mislim da je to sve ko sta voli a i dzepa....

iizuzetan
07.11.2012 u 14:47
Ha ha pa ono ko ima puno para moze da iznajmi i citavo ostrvo i da bude sam totalno. Ali za malu cenu meni se to najvise dopalo
mgchique
27.08.2013 u 15:20
Krit je divnoooo ostrvo za sve!