Forum

putovanje u jordan preko agencije kontiki

blagicd
28.07.2012 u 12:39
Hteo sam ovim putem da obavestim turiste da ne putuju preko agencije kontiki u hotel mina. Sve ono sto se predstavlja preko sajta agencije je daleko od onoga sto smo mi zatekli na licu mesta. Hotel je veoma prljav, hrana loša, osoblje neljubazno. Plaza berenice do koje se stize busom je daleko,a bus se ceka po dva sata. Upozoravamo da plaza radi do 18h , a niko u agenciji nije nas obavestio o vremnu korisćenja plaze. Ulazak u vodu nije jedostavan, naime ima dosta malih stena, jezeva, ma se mora koristiti drvena ograda sa koje se preko stepenika ulazi u vodu. Dakle, agencija kontiki sve više gubi na znacaju i takvom organizacijom hotela i ostalom uslugom. Veoma se neodgvorno ponasaju. Zatim izleti su jako skupi, i nemojte ici preko agencije kontiki , vec koristite lokalne agneciju u Acabi, jer su mnogo jeftinije od Kontikija.
Dragan, srecno...putovanje...
blagicd
30.07.2012 u 12:35
Hteo sam ovim putem da obavestim turiste da ne putuju preko agencije kontiki u hotel mina. Sve ono sto se predstavlja preko sajta agencije je daleko od onoga sto smo mi zatekli na licu mesta. Hotel je veoma prljav, hrana loša, osoblje neljubazno. Plaza berenice do koje se stize busom je daleko,a bus se ceka po dva sata. Upozoravamo da plaza radi do 18h , a niko u agenciji nije nas obavestio o vremnu korisćenja plaze. Ulazak u vodu nije jedostavan, naime ima dosta malih stena, jezeva, ma se mora koristiti drvena ograda sa koje se preko stepenika ulazi u vodu. Dakle, agencija kontiki sve više gubi na znacaju i takvom organizacijom hotela i ostalom uslugom. Veoma se neodgvorno ponasaju. Zatim izleti su jako skupi, i nemojte ici preko agencije kontiki , vec koristite lokalne agneciju u Acabi, jer su mnogo jeftinije od Kontikija.
Dragan, srecno...putovanje...

blagicd@sezampro.rs pistite za detaljnije informacije
zelkaogrizovic
05.08.2012 u 21:12
Dragane, sve što si rekao je istina, ali si malo i ulepšao. Dakle, Kontiki treba izbegavati jer deru sa cenama izleta, a i takse naplaćiju po sistemu "APP"-ako prođe prođe. Naime, nekim putnicima taksa je naplaćena po jednoj ceni ( 56 e po osobi, a meni lično 106 e po osobi). Zato, dragi, budući putnici, unapred se dobro raspitajte o svemu a posebno o ceni izleta, jer izleti kada se radi o Akabi nisi nimalo jeftini, nema ih na sajtu, i naplaćuju se za decu bez obzira na njihov uzrast. Ukoliko želite da sve obiđete za malo para angažujte lokalne vodiće koji su fantastični.
dr Željka Ogrizović
zelkaogrizovic@gmail.com
zelkaogrizovic
05.08.2012 u 21:15
Dragane, sve što si rekao je istina, ali si malo i ulepšao. Dakle, Kontiki treba izbegavati jer deru sa cenama izleta, a i takse naplaćiju po sistemu "APP"-ako prođe prođe. Naime, nekim putnicima taksa je naplaćena po jednoj ceni ( 56 e po osobi, a meni lično 106 e po osobi). Zato, dragi, budući putnici, unapred se dobro raspitajte o svemu a posebno o ceni izleta, jer izleti kada se radi o Akabi nisi nimalo jeftini, nema ih na sajtu, i naplaćuju se za decu bez obzira na njihov uzrast. Ukoliko želite da sve obiđete za malo para angažujte lokalne vodiće koji su fantastični.
dr Željka Ogrizović
zelkaogrizovic@gmail.com
deki_2
06.08.2012 u 09:47
Utisci?
antonetana
15.08.2012 u 09:31
Jel mozete da mi kazete kakva je organizacija celog putovanja i ako imate predlog preko koga da idem?
blagicd
15.08.2012 u 18:28
Postovana Antoneta,
Nazalsot, samo Kontiki agencija radi putovanje u Jordan. Ako se odlučite, onda idite samo u hotele koji imaju svoju plazu , uglavnom su to hoteli sa 5 zvezdica,to je moj predlog. Lepo je ići zbog Jerusalima , Petre, Wadi rum pustinje, mrvtog mora. U Jerusalim morate ići preko Kontikija, jer je tesko organizovati taj izlet preko lokalnih agencija.(160 eura). Ostale izlete mozete organizovati preko lokalnih agencija u Acabi, iznajmite, vozača sa autom ili kombi, pogotovu ako vas ima vise, isplati se i vrlo je bezbedno..Za vise informacija mozete se javiti na mail blagicd@sezampro.rs
pozdarv Dragan
student_turizma
31.08.2012 u 10:21
Odlicna ponuda ali salterske sluzbenice su malo problematicne.Bilo je nekih problema jer smo bukirale u BG a placale u NS.Dobili smo utisak da su to dve razlicite agencije bez kontakta. Bili smo u Jordanu vratile se 27.08.2012 i mogu da zakljucim da su im ture preskupe tako da smo sve organizovale same.
Vodic je bio neki nadmenko koji mi se bas i nije svideo ali to je individualan utisak.Podsetio me je na Voju Brajevica iz filma otac na odredjeno vreme.
Sa Kontikije cene su malo vislje,ponuda je odlicna ali oni imaju puno godina rada i to je neka garancija u ovo ludo vreme kad ne znas sa kojom agenciom da krenes.