Forum

Falcon travel

blackj
26.06.2013 u 13:26
Naime,naisla sam na extra ponudu na jednom sajtu... Kao sto naslov kaze,agencija je Falcon... Nisam iz BG-a,nikada nisam cula za njih... Da li im se moze verovati?
predrag_nikic
27.06.2013 u 16:14
ok
tinaaak
01.10.2014 u 21:30
Treba da uplatim rezervaciju za istanbul preko ove agencije. Zanima me da li je sigurno? Čitala sam neke komentare da nude sve u fullu a na kraju loš autobus i smeštaj i sl...
milica_ristic
10.03.2015 u 22:58
Kako vidim da ovde nema odgovora koji mi je trebao pre putovanja u februaru sa ovom agencijom Falcon iz Strahinjica Bana, u nadi da cu nekom pomoci prenecu vam moje pre svega pozitivno iskustvo:
Putovanje je bilo za cuveni karneval u Veneciji i to bas na samo zatvranje, kada je guzva najveca. Ipak vodicu Falcona to nije nimalo smetalo, vrlo strucno nas je sprove kroz krcat grad, uz osmeh i prelepe price, koje cu dugo pamtiti.
Autobus vrlo udoban, vozaci profesionalni, hotel korektana (ciste, konforne sobe, OK dorucak) stvarno 3*.
Devojke u agenciji vrlo predusetljive i ljubazne i profesionalne od pocetka do kraja.
Prelazak granice uigran, sto me je posebno obradovalo.
Mislila sam da poznajem Veneciju jer sam bila vec vise puta, ali ovi ljudi su mi je pokazali u novom svetlu.
Falcon turs sto se mene tice necu menjati!
tanjakrickovicbajic
04.01.2017 u 12:33
Atina van sezone...Putovali smo 27 sati!!! Vodic Milica krajnje namrgodjena i nedostupna. U agenciji,Strahinica Bana, rade nasmejani i ljubazni ljudi ali ni jednu radnju nisu odradili dok nisam vise puta odlazila licno. Autobus i muzika u autobusu su bili super kao i hotel u kojem smo bili smesteni.Izleti su bili i do 8 puta skuplji nego sto smo sami organizovalii u sopstvenoj reziji. Recimo za dete su mi trazili 25e za ulaz na Akropolj da bi mi na biletarnici rekli da dete ne placa ulaz.Taxi nas je kostao od hotela do Akropolja 4e. U povratku opet agonija od 20 sati putovanja.Nikad vise sa njima zbog tog razvlacenja.