Forum

Agencija Moj svet, Beograd

kiko3m
15.01.2012 u 22:51
Da li je neko putovao ovom agencijom ili je uopste cuo za nju?
Proverila sam na sajtu APR, imaju licencu od 25.11.2011., ne znam jesu li je onda tek dobili ili obnovili i racun im nije u blokadi.
Ne znam kako bi jos mogla da ih proverim?!
Molim za bilo kakvu informaciju'
Hvala
boskess
11.08.2013 u 23:21
KIKO,DA LI SI PUTOVAO PREKO AGENCIJE MOJ SVET,POSTO VIDIM DA SI SE RASPITIVAO O NJOJ PA ME INTERESUJE STA MI MOZES RECI O NJOJ ?
radejus
25.03.2014 u 12:58
Registrovao sam se samo da bih ostavio odgovor. Jednom recju - NEODGOVORNOST ili AMATERIZAM bi bili pravi odgovori. Rezervisali smo apartman pre nekih nedelju dana, ostavili im sve podatke svih clanova "ekspedicije" i nije bilo nikakvih problema. Medjutim, jutros t.j. na dan dogovorene uplate aranzmana u celosti oni javljaju da im u aplikaciji izlazi crveno odnosno da ne mozemo nas 4 odraslih osoba, dvoje dece od 12god i jedna beba od 2godine (sve u trenutku putovanja u avgustu) da se smestimo u taj apartman. Ponavljam da vec neko vreme imaju sve nase podatke. To znaci da su se oni setili da provere rezervaciju bukvalno u trenutku uplate. Nisam iz branse ali prilicno sam siguran da se to tako ne radi. I ko ce sada da nama da nadoknadi ovaj stres koji prezivljavamo, ko ce da objasni deci da mozda i ne odemo na more, ko ce da nam nadje smestaj sada kada je vec sve ostalo rezervisano, ko ce da nam nadoknadi kursnu razliku odnosno to sto smo razmenili zadnjih 750e u kuci da bi im uplatili. Sreca samo sto su nas uhvatili bukvalno na vratima kada smo krenuli u banku da uplatimo. Ah da, ponudili su nam da nas smeste u neka dva druga apartmana ali po ceni od samo nesto preko 900e (dogovoreni je bio 703e)! Daj boze da gresim ali to me neodoljivo podseca na one internet prevare tipa - prodajemo iPhone za 350e po komadu a kad im uplatis avans 50% oni ti jave kao jao greskom smo vam poslali tri komada morate da nam uplatite i avanse za druga dva......znaci uzeli bi ti i dusu.
Eto toliko.
Sad mi je malo lakse....
Inace iskopiracu ovaj moj komentar na sve ostale forume gde budem mogao
Pozdrav svima i pazite se
mekica
25.03.2014 u 17:14
Agencija koju treba izbegavati.